NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Dziwne zachowanie wyswietlacza w Noki 5800 XM

Dyskusja o hardware telefonów S60v5/Symbian^1 - problemy i uszkodzenia, rozbieranie telefonu na części pierwsze, naprawy czy wymiany jakichkolwiek elementów.
S60v5/Symbian^1: Nokia 5250, 5230, 5530, 5800 Xpress Music, N97, N97 mini, X6, C6-00, Samsung i8910 HD, Sony Ericsson Vivaz, Vivaz pro, Satio,
Regulamin działu
Dyskusja o hardware telefonów S60v5/Symbian^1 - problemy i uszkodzenia, rozbieranie telefonu na części pierwsze, naprawy czy wymiany jakichkolwiek elementów.
S60v5/Symbian^1: Nokia 5250, 5230, 5530, 5800 Xpress Music, N97, N97 mini, X6, C6-00, Samsung i8910 HD, Sony Ericsson Vivaz, Vivaz pro, Satio,

Dziwne zachowanie wyswietlacza w Noki 5800 XM

Postprzez relox » 16 września 2011, o 23:01

Witam. Tak jak w temacie:
Dziś w szkolę przeglądam neta na wifi i nagle musiałem zablokować telefon z otwartym netem. Zablokowałem i odłożyłem na bok telefon. Po 10 minutach próbuję go odblokować a tu nic. Czarny ekran, świecą się tylko przyciski zielony biały i czerwony na dole i od XM u góry a wyświetlacz nic. Wyciągam baterie kilka razy i nic. po jakiś czasie wyciągam go i działa, przewijam go na bok do poziomu i znika wszystko znowu. Co to może być i co robić?? dodam że czasami zaskoczy ale w większości przypadków nie... Potrzebuje pilnie pomocy!!! Bardzo proszę o pomoc! Dziękuje z góry RELOX!
relox
1%
1%

WindowsVistaFirefox

Re: Dziwne zachowanie wyswietlacza w Noki 5800 XM

Postprzez relox » 19 września 2011, o 20:59

Po jakiś czasie wszytko działa. Jest wszystko OK. nic sie nie wiesza a telefon dalej działa. czy to mógł być ten procesor?
relox
1%
1%

WindowsVistaFirefox

Postprzez djtonka » 21 września 2011, o 09:45

Jak najbardziej. Telefon Ci nie upadł?
djtonka
Support
Support

Mod.tel.: no_name
FW: fresz
    WindowsXPFirefox

Postprzez relox » 7 grudnia 2011, o 19:28

Witam ponownie, Od kilku dni nie mogę w ogóle włączyć telefonu. to znaczy wyświetlacza tak jak wcześniej opisałem nie wyświetla nic. Byłem w jakimś serwisie i opowiedziałem im o moim problemie. przy włączeniu świecą się tylko przyciski: zielony biały(srodek) czerowny i XM nad wyświetlaczem. dotyk działa bo czuje to po wibracjach. telefon się włącza tak jak powinien tylko nie wyświetla obrazu. Telefon raczej nie upadł (tak mi się wydaje) a na pewno nie został zalany. Zauważyłem tylko że jeśli jestem na mieście czy gdzieś na dworze to przestaje działać a jak wrócę, położę go obok kominka, na grzejniku po kilku minutach działa, ale nie zawsze. A ostatnio nawet w domu czyli w około 22 stopniach i tak nie działa... W serwisie powiedzieli mi że mogą wsadzić nowy wyświetlacz i mam zobaczyć i zawołali za to 90zł. Wolałem poczekać i się dowiedzieć co o tym sądzicie, proszę bardzo o pomoc. Będę starał się odpisać na każde pytanie.
relox
1%
1%

WindowsVistaFirefox

Powrót do Hardware S60v5/Symbian^1