NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Prośba o zdjęcia N97mini mechanizmu slidera...

Dyskusja o hardware telefonów S60v5/Symbian^1 - problemy i uszkodzenia, rozbieranie telefonu na części pierwsze, naprawy czy wymiany jakichkolwiek elementów.
S60v5/Symbian^1: Nokia 5250, 5230, 5530, 5800 Xpress Music, N97, N97 mini, X6, C6-00, Samsung i8910 HD, Sony Ericsson Vivaz, Vivaz pro, Satio,
Regulamin działu
Dyskusja o hardware telefonów S60v5/Symbian^1 - problemy i uszkodzenia, rozbieranie telefonu na części pierwsze, naprawy czy wymiany jakichkolwiek elementów.
S60v5/Symbian^1: Nokia 5250, 5230, 5530, 5800 Xpress Music, N97, N97 mini, X6, C6-00, Samsung i8910 HD, Sony Ericsson Vivaz, Vivaz pro, Satio,

Prośba o zdjęcia N97mini mechanizmu slidera...

Postprzez fryc88 » 23 marca 2011, o 21:48

Witam,
Jak w temacie, prosił bym kilka osób z lepszym/gorszym stanem tego telefonu - N97 mini o zdjęcia z boku/po skosie tego rogu telefonu, gdzie jest fizyczny przycisk wchodzenia do menu, oraz przeciwległego, tam gdzie jest kamerka do rozmów wideo.

Mój telefon wrócił z trzeciej wizyty w serwisie, po pierwszej wymieniali mechanizm slidera, w drugiej obudowę środkową, w trzeciej wyświetlacz. Teraz znów rozłazi mi się mechanizm slidera i chcę zobaczyć, czy to rzecz normalna, czy tylko u mnie tak to wygląda. Dodatkowo wibra zamiast kręcić to czasem piszczy, a czasem kręci i piszczy...

Co do mojego tel - pozostałe trzy rogi dosyć ciasno do siebie stykają (górnej i dolnej części obudowy), natomiast ten, gdzie jest przycisk, jest około 1,5-2 razy bardziej 'rozszerzony' od tamtych...Strasznie mnie to irytuje, tym bardziej, że przed pierwszym wysłaniem do serwisu, po każdym dniu używania było to coraz większe i większe. Boję się, że skończy się jak z N95, że będzie obudowa latać w każdą stronę, a na końcu będę mógł tam zapałkę włożyć.

Z góry wielkie dzięki za fotki. Mogą być jako załącznik, albo najchętniej w jakiejś troszkę wyższej rozdzielczości można link podesłać tu lub na PW.
fryc88
40%
40%

WindowsSafari

Powrót do Hardware S60v5/Symbian^1