NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Internet w komputerze przez gprs w telefonie

Wszystko o aplikacjach i grach dostępnych dla telefonów S60v3. W tym dziale rozmawiamy również o programach na PC wspomagających zarządzanie telefonem etc.

Internet w komputerze przez gprs w telefonie

Postprzez MarcinUser » 25 września 2011, o 19:06

Witam, mój telefon to nokia n95. Mam też laptopa. Czy mogę jakoś uzyskać internet na laptopie poprzez gprs w telefonie? Połączenie między urządzeniami bylo by przez wifi. Bardzo was proszę o pomoc bo zdycham w tym szpitalu.. :)Witam, mój telefon to nokia n95. Mam też laptopa. Czy mogę jakoś uzyskać internet na laptopie poprzez gprs w telefonie? Połączenie między urządzeniami bylo by przez wifi. Bardzo was proszę o pomoc bo zdycham w tym szpitalu.. :)
MarcinUser
20%
20%

Mod.tel.: N95
    unknownOpera

Re: Internet w komputerze przez gprs w telefonie

Postprzez pawelt » 25 września 2011, o 23:57

Jest to możliwe wielokrotnie to robiłem Ostatnio przez ovi suite wystarczy wybrać komórkę jako modem. Ale robiłem to za pomocą kabla. Za pomocą wifi (szczerze nawet nie wiem czy to możliwe chyba za pomocą joiku sspot) nie bo za szybko siądzie bateria w komórce jak też skróci czas działania lapka. Minusy tego rozwiązania trzeba mieć dobry abonament na internet w komórce.
Ps
Łączymy w OVI Suite po podłączeniu urządzenia przez Narzędzia następnie połącz z internetem i już można korzystać z pakietu internetowego w komórce
ave cezar albo car albo jeszcze ktoś inny
i tak wszyscy nie żyją
pawelt
60%
60%

Mod.tel.: E90+N97 mini+E7
FW: najnowszy
    unknownOpera

Re: Internet w komputerze przez gprs w telefonie

Postprzez ispw » 7 września 2012, o 14:16

Trochę stary to temat ale spróbuję go odkurzyć. Interesuje mnie możliwość udostępnienia internetu z komórki (g3- aero2) na tablet z androidem. Czyli aby telefon (nokia C6-00) pracowała jako modem. Może ktoś przerabiał taki temat. Na pc sprawa jest prosta bo wystarczy Ovi.
ispw
1%
1%

WindowsXPFirefox

Powrót do Software S60v3