NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[S60v3] Nokia Messaging. E-mail w telefonie.

Wszystko o aplikacjach i grach dostępnych dla telefonów S60v3. W tym dziale rozmawiamy również o programach na PC wspomagających zarządzanie telefonem etc.

Re: Nokia Messaging. E-mail w telefonie.

Postprzez cysiu » 14 grudnia 2010, o 13:15

Witam,

Czytałem w tym temacie o opcji "push-up" ale Ja takowej opcji w mojej Noki E52 nie mam. Posiadam Nokia E-mail, skonfigurowałem swoją pocztę (w tym przypadku Gmail) lecz gdy szukam w opcjach "Termin synchronizacji" mogę wybrać dni, godziny połączeń, interwał aktualizacji (ustawiłem co 5 minut, bo nie ma push-up) no pobierz za granicą ustawione na włączone. Czy mógłby ktokolwiek mnie naprowadzić na to push-up, żeby działało jak przyjście smsa? bo z tego co przeczytałem kilka postów niektórzy tak mają, tyle że Ja nie mogę znaleźć tej opcji, może mam starą wersje tego programu E-mail?
cysiu
1%
1%

WindowsFirefox

Postprzez kowert » 17 grudnia 2010, o 17:59

dobra, ja mam jedno konretne pytanie, bo nie moge nigdzie odpowiedzi wyegzekwowac. Nokia ma kilka podobnych aplikacji do obslugi maila. Np. ovi mail i nokia mail. Może Wy jestescie mi w stanie wytlumaczyc roznice? Chodzi o to, ze pobieraja transfer z dwoch roznych zrodel?
kowert
20%
20%

WindowsXPOpera

Postprzez el_magico_11 » 7 lutego 2011, o 15:10

Witam. Mam nokie e52 zainstalowane w niej najnowsze oprogramowanie i właśnie.. jest problem, bo nie moge utworzyć konta e-mail. Myślałem ze to problem oprogramowania wiec wgralem wlasnie to nowe, ale daj to samo. Problem mianowicie polega na tym, ze kiedy wcodze w konfigurator konta e-mail, poczte mam na gmailu wiec wybieram gmail wpisuje moj adres haslo, i po tym jak zatwierdzam wychodzi mi znowu do wyboru skrzynki.. nie mam pojecia dlaczego tak, mysle ze to nie jest wina softu skoro na nowym i starym robi dokladnie to samo.. co mam zrobic?
el_magico_11
10%
10%

WindowsFirefox

Postprzez Pec » 9 sierpnia 2011, o 10:57

hah, a myślałem, że coś mi sie schrzaniło i bd musiał hard reset zrobić, mam to samo co kolega wyżej na e52 FW:54.003. wkurzyłem się w końcu i skorzystałem z mobilnej aplikacji gmaila o.O
Pec
1%
1%

Mod.tel.: E64
FW: 110.21.006
    WindowsXPFirefox

Postprzez JarekMk » 5 marca 2012, o 18:24

Padł ten projekt?
JarekMk
10%
10%

Mod.tel.: Nokia E52
FW: 052.003
    UbuntuSafari

Poprzednia strona

Powrót do Software S60v3