NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

htc radar czy samsung ace plus?

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

htc radar czy samsung ace plus?

Postprzez telemahos » 26 kwietnia 2012, o 23:51

Witam!
Jak w temacie. Który telefon będzie lepszy do internetu? W którym bateria będzie lepiej się sprawowała przy przeglądaniu internetu? Na dzień dzisiejszy posiadam htc radar ale mam okazję zamienić go na ace plus. Czy warto? Nie miałem styczności z androidem więc nie wiem na ile będzie lepszy albo gorszy od htc radar. W wp7 denerwuje mnie multitasking, gdzie po przejściu do innej aplikacji poprzednia po jakimś czasie zamyka się samoczynnie. Czy taka sytuacja zdarza się także w androidzie? Wcześniej miałem symbiana i takie rzeczy się nie zdarzały. Druga sprawa, że nie ma na wp7 opery mini która dla mnie jest najlepszą mobilną przeglądarką. Wiem, że specyfikacja jest na korszyść htc ale ja bardziej stawiam na przyjemność obsługi niż podniecanie się gigahercami.

Pozdrawiam
telemahos
telemahos
1%
1%

Mod.tel.: 5800
FW: 11.0.009
    UbuntuFirefox

Re: htc radar czy samsung ace plus?

Postprzez Easy-Wifi » 8 maja 2012, o 13:08

Obydwa telefonu bardzo dobrze się sprawdzą,ponieważ oparte są na systemie android. Z wyglądu zdecydowanie bardziej podoba mi się jednak Samsung Ace plus. Jego minusem jest natomiast krótki czas pracy baterii.
Easy-Wifi
20%
20%

Mod.tel.: Noria E72
    WindowsXPFirefox

Powrót do Co wybrać?