NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

High-end od Nokii.

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

High-end od Nokii.

Postprzez Crash Bandicoot » 14 marca 2012, o 19:19

Cześć. Dawno tu nie pisałem, a mam teraz dylemat. Chciałbym kupić kolejnego flagowca od Nokii. Miałem Nokie N900, Nokie E7, teraz mam Nokie Lumie 800 i zastanawiam się nad N9. Ma ktoś porównanie Lumii 800 do N9? Niestety żaden z moich znajomych nie posiada tego telefonu aby przetestować, a trochę mi szkoda po raz drugi kupić w ciemno. Zamieniłem praktycznie ideał - E7 na Lumię i nie jestem zbytnio zadowolony. Niby wszystko jest ok, działa w miarę szybko, ale to nie to. Ten Windows jest jakiś goły i nie jest tak przyjazny jak stary dobry Symbian. Natomiast N9 też ma inny system, którego nie testowałem. Jak on się sprawuje w codziennym użytkowaniu tj. kilka sms dziennie, rozmowy + sporadyczne przejrzenie jakiegoś forum/poczty? Da się używać czy MeeGo jest upierdliwe w użytkowaniu?
Myślę także o powrocie do E7, bo był to praktycznie ideał, ale szukam czegoś nowego.
Symbian™ jest jak... Media Markt... Nie dla idiotów.
To co najlepiej potrafię robić, to NICNIEROBIENIE. NICNIEROBIENIE zabiera większość mojego czasu i wcale mnie nie męczy.
Moje aukcje - http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2846019
Crash Bandicoot
80%
80%

Mod.tel.: Xperia T SGS N73 C7
    WindowsVistaMSIE7

Re: High-end od Nokii.

Postprzez mico11 » 22 marca 2012, o 11:10

aplikacji za dużo nie będziesz miał... zdaje się że biggi miał jeden i drugi model

mi się strasznie n9 podoba i pewnie ją sobie w końcu kupię, jedyna alternatywa dla iphona.
mimo braku aplikacji, bo www, email, kalkulator i jakiś office / pdf są a z dodatkowych tak NAPRAWDĘ potrzebuję tylko rozkładu jazdy autobusów i tapatalk - tych dwóch byłoby mi żal ale za to nawigacja i zegarek przy uśpionym ekranie, no i - mam nadzieję - brak bezustannego zerkania na baterią, co niestety w androidzie jest normą... :)

moim zdaniem bierz spokojnie!
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    WindowsMSIE7

Re: High-end od Nokii.

Postprzez Crash Bandicoot » 23 marca 2012, o 17:50

Zamieniłem Lumie na nową N9 dopłacając 180zł. W końcu zobaczę co to za telefon. Na razie sprawia dobre wrażenie.
Symbian™ jest jak... Media Markt... Nie dla idiotów.
To co najlepiej potrafię robić, to NICNIEROBIENIE. NICNIEROBIENIE zabiera większość mojego czasu i wcale mnie nie męczy.
Moje aukcje - http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2846019
Crash Bandicoot
80%
80%

Mod.tel.: Xperia T SGS N73 C7
    WindowsVistaMSIE7

Odp: High-end od Nokii.

Postprzez mico11 » 23 marca 2012, o 19:53

Na razie sprawia dobre wrażenie.

Cool! :)
Napiszesz potem cos w temacie "wrażenia z użytkowania", zwłaszcza porównanie z innymi systemami?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    unknownunknown

Powrót do Co wybrać?