NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Dobrze wykonany nowy smartfon z przyzwoitą baterią

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

Dobrze wykonany nowy smartfon z przyzwoitą baterią

Postprzez quicjnick » 20 lutego 2012, o 11:12

Witajcie,
AKtualnie posiadam HTC Desire i chciałbym kupić sobie coś nowego. Priorytetem jest dobra jakość wykonania i bateria która wytrzyma te 2-3dni. Na telefonie nie gram, raczej neta przeglądam sporadycznie chyba że córce coś z YT puszcze czasami :). Ważna jest dla mnie dobra obsługa maili i mile widziany ekran 4cale, bo czasami będzie działać jako nawigacja. Koniecznie telefon musi być nowy. Do wydania około tysiaka, jak będzie jakaś perełka to coś mogę jeszcze dorzucić.
Podoba mi sie Samsung Wave 3, Bada OS mi nie przeszkadza, wszystkie aplikacje jakie mnie interesują znajdę łącznie z ndrive, który jakoś tam sie sprawdza. Pod względem wykonania bardzo miłe wrażenie robi Nokia E7, a Nokia Maps też by sie przydała, tylko nie wiem jak tam ten nowy symbian bella.
Z telefonów na Androidzie nie wiem co wybrać. Samsungi z serii Galaxy wszystkie mega plastikowe, HTC drogie, a bateria zazwyczaj trzyma jeden dzionek.
quicjnick
1%
1%

WindowsXPSafari

Re: Dobrze wykonany nowy smartfon z przyzwoitą baterią

Postprzez mico11 » 21 lutego 2012, o 11:05

nokia n9 - ekran prawie 4cale, świetne wykonanie, darmowa nawigacja od nokii. aplikacji wprawdzie prawie na to nie ma ale do maili i sporadycznie www idealna. Androidy to sam wiesz jak bedzie z baterią - półtora dnia to przy dobrym wietrze... tylko cena troche przekracza - nówki na allegro za 1500zł ale w telefonie można się zakochać od pierwszego wejrzenia - pobaw się chwilę w jakimś saturnie czy komisie a nie bedziesz mógł przestać o niej myśleć :)
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    WindowsMSIE7

Postprzez quicjnick » 22 lutego 2012, o 22:21

No N9 jest bardzo interesująca, tylko cena jednak nie taka. Możecie polecić coś troszkę tańszego ?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
quicjnick
1%
1%

unknownunknown

Postprzez vipek_pl » 22 lutego 2012, o 22:25

Jak braknie kasy na N9, spokojnie możesz sie zainteresować E7. Z bella dziala całkiem dobrze. Sam sie mocno nad nią zastanawiam zresztą.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
vipek_pl
1%
1%

Mod.tel.: Nokia 5800 XM
FW: najnowszy
    unknownunknown

Postprzez makgajwer » 5 marca 2012, o 15:39

to spokojnie "łykaj" E7
jak nie będziesz się bawił ekranem, gierkami to bateria wytrzyma spoko 2-3 dni jak u mnie.
Obsługa maili b. dobra+obudowa cała z aluminium poza górną i dolną wstawka, które są z plastiku.
Używam od pól roku i w dalszym ciągu wygląda jak nowa z salonu, a jest to główne narzędzie mojej pracy.
No i jak piszesz nawigacja jest duuuzym plusem i działa wyśmienicie.
Po aktualizacji do Belle nie zauważyłem aby śmigała szybciej, prawdopodobnie dlatego, że nie instaluję zbędnego syfu, który tylko zamula jedynym plusem po update jest górna belka za pomocą której możemy szybko wł/wył. wifi, połączenia pakietowe+BT oraz w sumie 6 ekranów, których i tak nie miałem czym zapełnić (wystarczają mi w zupełności 3).
makgajwer
40%
40%

Mod.tel.: IPHONE4S +NOKIA E7
FW: najnowszy
    WindowsFirefox

Postprzez Easy-Wifi » 6 marca 2012, o 16:34

Wszystko zależy od częstotliwości użytkowania telefonu oraz czy grasz,korzystasz z internetu itd. Nokia e7 spokojnie daje radę na jakieś 3 dni,przynajmniej u kumpla,dzwoni,pisze sms-y,czasem jakieś zdjęcie. To dobry wybór.
Easy-Wifi
20%
20%

Mod.tel.: Noria E72
    WindowsXPFirefox

Powrót do Co wybrać?