NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

kompilacja sis (BuilderX)External process exited with error1

kompilacja sis (BuilderX)External process exited with error1

Postprzez uszat10 » 26 lutego 2006, o 17:31

Mam następujący problem. Niedawno z powodów nie wiadowmych nie chciał mi się włonczyć windows więc zrobiłem format i wszystko pięknie śmiga. Wszystkie narzędzia do kompilacji miałem na C więc je usuneło. Teraz gdy wszystko zaintalowałem gdy chcę skomliować programik stworzony właśnie w C++ BuilderX 1.5 Mobile podczas tworzenia pliku *.sis w ostatnim kroku wyskakuje następujący komunikat:

Kod: Zaznacz cały
makesis -v -dE:\Symbian\6.1\Series60\epoc32\release\ARMI\UREL _tmp32385.pkg uszat_ARMI_UREL.sis

External process exited with error code : 1

Może miał ktoś podobny problem??

Wspomnę jeszcze:
-wszystkie narzędzia mam teraz zainstalowane na dysku E: (jeżeli ma to jakiś wpływ, choć wątpie.)
-Podczas kompilacji pliku ze znacznikami wins i udeb emulator się włonczył lecz nie emulował stworzonego przezemnie programu.

Jeżeli nikt nie spotkał się z podobnym problemem, mogłby mi ktoś podpowiedzieć jaki jest jeszcze dobry kompilator. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 5 marca 2006, o 15:03 przez uszat10, łącznie edytowano 1 raz
uszat10
1%
1%

WindowsXPFirefox

Re: kompilacja sis (BuilderX)External process exited with error1

Postprzez Zaper » 5 marca 2006, o 14:52

Sprobuj najpierw skompilowac emulowac program na windows a potem robic Sisa. Co do instalacji programow najlepiej jak wszystkie pliki Perl, Builder, SDK, Java i programy wspomagaje jak wszelkiego GNU, CDB i DBK sa zainstalowane na "C:\"

Czy wczesniej udawalo ci sie kompilowac aplikacje na windows i na telefon to znacznie ulatwi okresli przyczyne.
Zaper
VIP
VIP

WindowsXPMSIE

Powrót do Narzędzia i SDK