NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[P1i] Wiadomości - Skrzynka Odbiorcza: nie mogę otworzyć

Dyskusja na temat firmware, czyli wbudowanego oprogramowania telefonu, a także blokady simlock.

Re: [P1i] Wiadomości - Skrzynka Odbiorcza: nie mogę otworzyć

Postprzez kwiecien-22 » 20 lipca 2008, o 14:45

wiem
jest już wszystko w porządku działa wszystko dzięki za pomoc wszystkim
kwiecien-22
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez myxomatosis » 21 lipca 2008, o 08:25

no i mam ten sam/podobny problem... Nie moge czyta nowych smsow, nie moge wejscw skrzynke odbiorcza. Otrzymuje komunikat "NIEOCZEKIWANY KONIEC PLIKU".
Co ciekawe smsy ze skrzynki odbiorczej (ktorych w fonie nie widac) udalo mi sie sciagnac phone explorerem.

Najgorsze jest to, ze nie moge tez przeczytac nowo-odebrabnych wiadomosci!

Przypuszczam, ze problem ma zwiazek z duza iloscia smsow. Dawno nie kasowalem i uzbieralo sie ich prawie 200. Tel zaczal zapisywac juz na karcie sim (co mnie zdziwilo) i po krotkim czasie pojawil sie ten problem...

Mam nadzieje, ze obedzie sie bez resetowania telefonu.
myxomatosis
20%
20%

WindowsXPOpera

Postprzez myxomatosis » 21 lipca 2008, o 10:54

butterfly napisał(a):Miałam identyczny problem. Rozwiązanie jest następujące:
Treść smsów znajduje się w folderze Private, który musisz usunąć[...]

Chyba zadzialalo. Aczkolwiek sporo z tym bylo roboty (odblokowanie dostepu...). Na razie nie dostalem zadnego smsa, ale do skrzynki da sie juz wejsc.
Ciekawe co bylo przyczyna. Za duzo smsow (<200)?

W kazdym razie dzieki za "solucje";]
myxomatosis
20%
20%

WindowsXPOpera

Postprzez raven66 » 21 lipca 2008, o 11:33

Przyczyną nie jest duża ilość SMSów - u mnie przy podobnej sytuacji miałem w wiadomościach ponad 1400 SMSów (tylko w Odbiorczej) i wszystko działało.
Prawdopodobną (tak myślę) przyczyną jest jakiś "felerny" SMS, który jest prawdopodobnie traktowany przez telefon jako uszkodzony i wpływa na całą zawartość skrzynki odbiorczej.
raven66
10%
10%

WindowsXPFirefox

Postprzez Houston. » 28 grudnia 2011, o 13:59

Witam. Mam podobny problem gdy chcę utworzyć nową wiadomość SMS to wyskakuje mi ,,Informacja Uszkodzony''. Nie wiem co mam zrobić telefon dopiero co kupiłem i nie mam pojęcia jak to naprawić. Pozdrawiam
Houston.
1%
1%

Mod.tel.: P1i
    WindowsFirefox

Postprzez nemo333 » 29 grudnia 2011, o 04:44

jeśli dopiero co kupiłeś telefon to pewnie poprzedni właściciel zrobił dużo syfu na nim :P Sformatuj go http://www.symbianos.pl/faq/6-uiq/22-me ... sowe-uiqv3 po wejściu w menu wybierasz formatowanie dysku wewn. i o ile dobrze pamiętam to potwierdzasz kliknięciem OK w pytaniu. Pamiętaj że stracisz wszystkie dane z pamięci fona. Karta sim pozostanie nienaruszona, pamięci też. Możesz stracić polski język ale na stronie SE jest instalka. Ew można podpiąć telefon do SEUSa jak masz kabel, wgra najnowszą wersje oprogramowania i wyczyści całą pamięć fona. Ale za to będziesz mieć języki bez instalowania na nowo ;)
kartę pamięci też najlepiej zgrać wszystko na kompa, pousuwać nieznane pliki, zostawić tylko pliki które znamy i chcemy zachować, pozostałości po starych aplikacjach też mogą robić syf w pamięci telefonu :P
Pozdrawiam, nemo333
nemo333
60%
60%

WindowsSafari

Poprzednia strona

Powrót do Firmware UIQ