NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[n900]Bluetooth nie wysyła danych

Dyskusja o hardware - problemy i uszkodzenia, rozbieranie telefonu na części pierwsze, naprawy czy wymiany jakichkolwiek elementów.

[n900]Bluetooth nie wysyła danych

Postprzez plny1991 » 6 stycznia 2010, o 16:20

Witam dziś zdarzyła się dziwna sytuacja a mianowicie: chciałem wysłać koleżance przez Bluetooth zdjęcie, po włączeniu bluetooth (pojawiła się ikonka bluetooth) wchodzę na zdjęcia daje wyślij przez bluetooth, pojawia się napis połączono z np. Nokia n93 i nic się nie wysłało. Była niebieska ikonka bluetooth, wiec postanowiłem wysłać jeszcze raz i dalej nic.... Więc wyłączyłem bluetooth i spróbowałem włączyć go jeszcze raz lecz się nie da! :cenzura: Nie pojawia mi się ikonka od bluetooth - daje włącz , widok wpisuje nazwę (wcześniej była z góry wpisana Nokia N900) zaś teraz muszę wpisywać swoją i daję zapisz i nic się nie dzieje. W takim razie przypomniało mi się że radio fm korzysta z bluetooth, po włączeniu radia pojawia się informacja o bluetooth że jest aktywny i radio gra, zaś ikonki nie ma.... Sprawdziłem z kolegami czy oni widzą mój telefon przez bluetooth i jedni widzą drudzy nie... Ma ktoś jakiś pomysł? Restart urządzenia nie pomaga, wyjęcie baterii także nie.... Może znacie jakąś komendę do X-Terminal albo cokolwiek co mógł bym zrobić? Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc

Po wgraniu softu od początku przez PC Suit wszystko OK Bluetooth działa :hurra: :super:
plny1991
1%
1%

WindowsXPFirefox

Re: [n900]Bluetooth nie wysyła danych

Postprzez banek » 7 stycznia 2010, o 07:13

Pytanie nie do tematu jak wgrywałeś soft przez PC Suit to czy zrobiło sam system czy wyczyściło Ci tez dane ??
banek
1%
1%

Mod.tel.: Nokia N900
    WindowsVistaFirefox

Re: [n900]Bluetooth nie wysyła danych

Postprzez plny1991 » 7 stycznia 2010, o 15:48

Muzyka, filmy, zdjęcia, wiadomości, kontakty zostały. Zaś pulpity i aplikacje się wyczyściły. Zawsze możesz zrobić kopię zapasową.
plny1991
1%
1%

WindowsXPFirefox

Powrót do Hardware - Maemo/MeeGo